11 LUTEGO DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

rok szkolny 2013/2014

 UDZIAŁ W GMINNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

PIŁKA NOŻNA NA TRAWIE KLASY I-III

  II MIEJSCE - drużyna chłopców klasy I-III

 

  spr_2.jpg [300x431]

  

DZIAŁ W GMINNYCH ZAWODACH

BIEG SZLAKIEM IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

 

I miejsce - Aleksandra Węgrzynowska kl. IV - 400 m 

I miejsce - Konrad Łukaszewski kl. V - 800 m

I miejsce - Karol Czelny kl. VI - 1000 m

III miejsce - Szymon Serwiński  kl. III - 600 m

III miejsce - Wiktor Kludacz kl. IV - 600 m

 V miejsce -  Dobrosława Samborowska kl. IV - 400 m

VI miejsce -  Karolina Foremny kl. IV - 400 m

VII miejsce -  Miłosz Bobusia kl. V - 800 m  

 bie_2d.jpg [953x450] 

 bie_3.jpg [300x212]

bie_3_001.jpg [300x211] 

  

UDZIAŁ W GMINNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

MINI PIŁKA NOŻNA HALOWA CHŁOPCÓW

  III  MIEJSCE - drużyna chłopców klasy III-VI

 

 spr_p.jpg [300x432]

 

  UDZIAŁ W GMINNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

  I MIEJSCE - drużyna chłopców klasy III-VI

 skp.jpg [300x426]

UDZIAŁ W POWIATOWYCH ELIMINACJACH PIŁKI NOŻNEJ
ŁUKACIEJEWSKA CUP 2014

I MIEJSCE - drużyna chłopców klasy III-VI

  III MIEJSCE - w półfinałach 

 

  spop_r.jpg [512x313]

UDZIAŁ W GMINNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

 

I miejsce - w klasyfikacji generalnej zajęły dziewczęta,

które zakwalifikowały się na zawody powiatowe w Jedliczu.

II miejsce - w klasyfikacji generalnej zajęli chłopcy

 matryca_sp2.jpg [372x214]

            

 

UDZIAŁ W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW


Karol Czelny zajął w swojej kategorii III miejsce

   sport_3p.jpg [300x212]

 


UDZIAŁ W GMINNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT 


I miejsce - Karol Czelny kl. VI - kategoria V-VI chłopcy

III miejsce - Konrad Łukaszewski kl. V - kategoria V-VI chłopcy

V miejsce - Milena Sajdak kl. VI - kategoria V-VI dziewczęta

 matryca_sp.jpg [519x214]