11 LUTEGO DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Rok szkolny 2013/2014

UDZIAŁ W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM 

 "CO WIEMY O ROPIE NAFTOWEJ"

  I nagroda - Aleksandra Bartuś  

II nagroda - Julia Kludacz

  wyróżnienie - Jakub Bartuś 

 luk_r.jpg [512x314]

luk_2m.jpg [228x314]

 

 

 

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE 

WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

wyróżnienia - Olga Nagłowicz i Kinga Żur 

 

 

ang_r.jpg [512x314]

 

 

UDZIAŁ W SZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM 

 "STOP! WYPALANIU TRAW"

  wyróżnienie - Karolina Foremny 

wyróżnienie - Weronika Skalska

  wyróżnienie - Izabela Krzywda

 

str_osp2.jpg [510x628]

 

 

 

UDZIAŁ W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII 

  II miejsce - Olga Nagłowicz  

III miejsce - Izabela Krzywda

ang_rs.jpg [512x314] 

 

 

 UDZIAŁ W GMINNYM PRZEGLĄDZIE 

 TWÓRCZOŚCI WIELKANOCNEJ - XV KARPACKA WIELKANOC

 

   WYRÓŻNIENIA - Aleksandra Bartuś, Mariola Najba, Weronika Prętnik  

   Szymon Zadylak, Milena Sajdak, Łukasz Bugiel, Izabela Dembiczak, kółko plastyczne. 

 

wiel2_r.jpg [581x214]

 

 wiel_r.jpg [581x214]

 

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE WIEDZY O RUCHU DROGOWYM
O PUCHAR DYREKTORA WOJEWÓDZKIEGO OŚRODKA RUCHU DROGOWEGO

W  KROŚNIE

III miejsce DRUŻYNOWO
I miejsce indywidualnie - Maciej Czuchra

 dyp_4i.jpg [300x425]

 

 brd.jpg [300x429]

   brd_r.jpg [519x214]

 

 

 

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

"AS TRZECICH KLAS"  

IV miejsce Mateusz Harsze

 

 

 dyp_13.jpg [300x426]

 

 

 

UDZIAŁ W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE  RECYTATORSKIM

wyróżnienie - Sebastian Fruga

 dyp_10.jpg [300x430]

 


UDZIAŁ W POWIATOWYM KONKURSIE 

MAŁYCH FORM TEATRALNYCH "JASEŁKA 2014"

  

 I miejsce

 dyp_jj.jpg [434x600]

 

 

UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE

SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

  

WYRÓŻNIENIE - Paweł Soboń kl. V

WYRÓŻNIENIA na etapie gminnym 

Paweł Soboń i Dominika Zając kl. V, Kinga Żur,

Wiktoria Buczek i Dominik Harsze kl. VI  

 

   

dyp_sz.jpg [420x600]

 

UDZIAŁ W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

"MOJE BOŻE NARODZENIE"

  

 III miejsce - Izabela Krzywda kl. VI

 

WYRÓŻNIENIA

Daria Samborowska kl. V,  Kinga Żur kl. VI,  Wiktoria Buczek kl. VI

 

matryca.jpg [581x214] 

 

UDZIAŁ W POWIATOWYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM- poetyckim

"O ODPADACH PISAĆ WYPADA"

 

NAGRODĘ - otrzymał - Maciej Czuchra kl.V

 

ekopol_1.jpg [300x430]

 

UDZIAŁ W GMINNYCH ELIMINACJACH POWIATOWEGO KONKURSU

PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

 

  W eliminacjach wzięło udział troje uczniów naszej szkoły:  

Julia Kludacz kl. IV, Kaja Szydło kl. IV oraz Daria Samborowska kl. V.

 

 III miejsce zajęła Kaja Szydło

pio_1.jpg [300x431]