11 LUTEGO DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Archiwum

SUKCESY SPORTOWE  - ROK SZKOLNY 2012/2013 

 

  • Gminny Turniej Piłki Nożnej – Zręcin 2012

    II miejsce – drużyna chłopców z klas V-VI

  • Masowe Biegi Szlakiem Ignacego Łukasiewicza – Bóbrka 2013

    I miejsce - Konrad Łukaszewski kl. IV - w biegu na 600 metrów chłopców

    I miejsce - Karol Czelny kl. V - w biegu na 800 metrów chłopców

    II miejsce - Jakub Szmyd kl. V - w biegu na 800 metrów chłopców

    II miejsce - Damian Sarna kl. VI - w biegu na 1000 metrów chłopców

    III miejsce - Kacper Soboń kl. VI - w biegu na 1000 metrów chłopców

    VI miejsce - Weronika Kłosowicz kl. VI - w biegu na 600 metrów dziewcząt

    VIII miejsce - Miłosz Bobusia kl. IV - w biegu na 600 metrów chłopców

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Tenis stołowy drużynowy chłopców.

    IV miejsce – drużyna w składzie: Przemysław Krzywda i Marcin Krzywda kl. VI

  • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Mini piłka nożna szkół podstawowych.

    III miejsce – drużyna chłopców z klas V-VI

  • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Tenis stołowy drużynowy chłopców

    I miejsce – drużyna w składzie: Przemysław Krzywda i Marcin Krzywda z kl. VI

  • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualne biegi przełajowe– kategoria chłopcy i dziewczęta.

    I miejsce - Konrad Łukaszewski kl. IV - kategoria III-IV chłopcy

    I miejsce - Weronika Kłosowicz kl. VI - kategoria V-VI dziewczęta

    I miejsce - Damian sarna kl. VI - kategoria V-VI chłopcy

    III miejsce - Kacper Soboń kl. VI - kategoria V-VI chłopcy

    IV miejsce - Karol Czelny kl. V - kategoria V-VI chłopcy

 

SUKCESY SPORTOWE  - ROK SZKOLNY 2011/2012

 

  • Masowe Biegi Szlakiem Ignacego Łukasiewicza – Bóbrka 2012

    III miejsce - Kacper Soboń kl. V - w biegu na 800 metrów chłopców

    VI miejsce - Karol Czelny kl. IV - w biegu na 600 metrów chłopców

    VII miejsce - Weronika Kłosowicz kl. V - w biegu na 600 metrów dziewcząt

    X miejsce - Magdalena Harsze kl. IV - w biegu na 400 metrów dziewcząt

    X miejsce - Damian Krzywda kl. VI - w biegu na 1000 metrów chłopców

  • Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych.

    III miejsce – drużyna w składzie:  Sebastian Frużyński i Marcin Krzywda.

  • Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego – eliminacje gminne.

    I miejsce - Sebastian Frużyński

    II miejsce - Bartosz Harsze

  • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Mini koszykówka chłopców.

    IV miejsce - drużyna chłopców klas V-VI.

  • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Tenis stołowy chłopców.

    I miejsce - drużyna w składzie: Sebastian Frużyński oraz Marcin Krzywda

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Sztafetowe biegi przełajowe – kategoria chłopcy.

    I miejsce - drużyna w składzie: Karol Czelny, Sebastian Frużyński, Kacper Soboń, Dominik Praszek, Damian Drzyzga, Tomasz Węgrzynowski, Dawid Sołtys, Damian Sarna, Damian Krzywda.

  • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualne biegi przełajowe – kategoria chłopcy i dziewczęta.

    II miejsce - Kacper Soboń kl. V - w biegu na 1000 metrów chłopców

    III miejsce - Magdalena Harsze kl. IV - w biegu na 500 metrów dziewcząt

    V miejsce - Karol Czelny kl. IV - w biegu na 500 metrów chłopców

    V miejsce - Sebastian Fruzyński kl. VI - w biegu na 1000 metrów chłopców.

 

SUKCESY SPORTOWE  - ROK SZKOLNY 2010/2011

 

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Mini piłka nożna

    II miejsce - drużyna w składzie: Arkadiusz Bogusz, Sebastian Frużyński, Jakub Pilawski, Dominik Praszek, Jakub Ulanowski, Michał Najba, Szymon Głód.

  • XI Turniej Piłki Nożnej do 10 lat „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

    III miejsce - w klasyfikacji chłopców w składzie: Karol Czelny, Konrad Gradowicz, Wiktor Krzywda, Jakub Szmyd, Jakub Frużyński, Miłosz Bobusia, Sebastian Dziura.

  • Gminne Międzyszkolne Zawody Sportowe  - Czwórbój lekkoatletyczny – Bóbrka 2011

    I miejsce - w klasyfikacji chłopców z klasy IV-VI w składzie: Sebastian Frużyński, Szymon Głód, Bartosz Harsze, Dominik Praszek, Jakub Mączka, Soliński Patryk, Jakub Pilawski.

    IV miejsce - w klasyfikacji dziewcząt z klasy IV-VI w składzie: Weronika Kłosowicz, Martika Paluch, Karolina Skalska, Sylwia Drzyzga, Natalia Klecha, Gabriela Wityńska.

  • Masowe Biegi Szlakiem Ignacego Łukasiewicza – Bóbrka 2011

    I miejsce - Sebastian Frużyński kl. V - w biegu na 800 metrów chłopców

    I miejsce - Martika Paluch kl. VI - w biegu na 600 metrów dziewcząt

    II miejsce - Weronika Kłosowicz kl. IV - w biegu na 400 metrów dziewcząt

    II miejsce - Kacper Soboń kl. IV - w biegu na 600 metrów chłopców

    IV miejsce - Patryk Soliński kl. VI - w biegu na 1000 metrów chłopców

    V miejsce - Kinga Gruszka kl. V - w biegu na 600 metrów dziewcząt

    V miejsce - Jakub Mączka kl. VI - w biegu na 1000 metrów chłopców

    VI miejsce - Bartosz Harsze kl. V - w biegu na 1000 metrów chłopców

    VII miejsce - Michał Najba kl. VI - w biegu na 1000 metrów chłopców

    VIII miejsce - Arkadiusz Bogusz kl. VI - w biegu na 1000 metrów chłopców

    VIII miejsce - Izabela Krzywda kl. III - w biegu na 300 metrów dziewcząt

  • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Mini piłka nożna na trawie.

    I miejsce - drużyna chłopców z naszej szkoły w składzie: Bartek Harsze, Arkadiusz Bogusz, Sebastian Frużyński, Jakub Pilawski, Dawid Jaskółka, Jakub Socha, Dominik Praszek, Jakub Ulanowski, Michał Najba, Szymon Głód, Patryk Soliński.

  • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Trójbój lekkoatletyczny.

    II miejsce - drużyna dziewcząt w składzie: Delimata Oliwia, Harsze Magdalena, Kłosowicz Weronika, Krzywda Izabela, Pilawska Karolina.

    III miejsce - drużyna chłopców w składzie: Czelny Karol, Krzywda Wiktor, Soboń Kacper, Sarna Damian, Szydło Mikołaj, Szmyd Jakub.

  • Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego.

 I miejsce - w kategorii do lat 13 zajął Arkadiusz Bogusz - uczeń klasy VI

  • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Tenis stołowy.

 II miejsce - drużyna w składzie: Arkadiusz Bogusz i Marcin Krzywda.

  • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Mini koszykówka chłopców.

 II miejsce – drużyna w składzie: Frużyński Sebastian, Harsze Bartosz, Głód Szymon, Mączka Jakub, Najba Michał, Pilawski Jakub, Praszek Dominik, Socha Jakub, Soliński Patryk, Ulanowski Jakub.

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Sztafetowe biegi przełajowe – kategoria chłopcy.

III miejsce – drużyna w składzie: Bogusz Arkadiusz, Frużyński Sebastian, Głód Szymon, Krzywda Damian, Łukaszewski Marcin, Mączka Jakub, Najba Michał, Praszek Dominik, Soboń Kacper, Soliński Patryk.

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt.

V miejsce – Martika Paluch kl. VI

  • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Biegi przełajowe – Zręcin 2010

I miejsce - Weronika Kłosowicz kl. IV w kategorii dziewcząt klasy III - IV

II miejsce - Szymon Soboń kl. IV  w kategorii chłopców klasy III -IV

II miejsce - Martika Paluch kl. VI  w kategorii dziewcząt klasy V - VI

I miejsce - Patryk Soliński kl. VI  w kategorii chłopców klasy V - VI

III miejsce - Szymon Głód kl. VI w kategorii chłopcy klasy V – VI

 

SUKCESY SPORTOWE  - ROK SZKOLNY 2009/2010

 

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Indywidualne Biegi Przełajowe – Zręcin 2009

    I miejsce - Sebastian Frużyński kl. IV

    II miejsce - Kinga Gruszka kl. IV

    II miejsce - Natalia Baj kl. VI

    III miejsce - Szymon Głód kl. V

    V miejsce - Paulina Chmiel kl. VI

    V miejsce - Tomasz Węgrzynowski kl. IV

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Indywidualne Biegi Przełajowe – Iwinicz 2009

    IV miejsce - Sebastian Frużyński (kwalifikacja do finału wojewódzkiego).

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Lubatowa 2009

    III miejsce - sztafeta dziewcząt z klasy IV-VI

  • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Tenis stołowy

    III miejsce - drużyna chłopców z klasy V i VI - Jakub Ulanowski oraz Piotr Rudziński

  • Gminne Międzyszkolne Zawody Sportowe  - Czwórbój lekkoatletyczny – Bóbrka 2010

    II miejsce - w klasyfikacji szkolnej dziewcząt z klasy IV-VI w składzie: Baj Natalia, Bogusz Kinga, Głód Katarzyna, Gruszka Kinga, Paluch Daria, Paluch Martika.

    III miejsce - w klasyfikacji chłopców z klasy IV-VI w składzie: Krzywda Damian, Mackoś Jakub, Praszek Dominik, Skalski Kacper, Soliński Patryk, Węgrzynowski Tomasz.

    II miejsce - w klasyfikacji indywidualnej - Paluch Martika kl. V

  • Masowe Biegi Szlakiem Ignacego Łukasiewicza – Bóbrka 2010

    I miejsce - Weronika Kłosowicz kl. III - w biegu na 300 metrów dziewcząt

    III miejsce - Kacper Soboń kl. III - w biegu na 300 metrów chłopców

    II miejsce - Kinga Gruszka kl. IV - w biegu na 400 metrów dziewcząt

    I miejsce - Martika Paluch kl. V - w biegu na 600 metrów dziewcząt

    I miejsce - Natalia Baj kl. VI - w biegu na 600 metrów dziewcząt

    III miejsce - Paulina Chmiel kl. VI - w biegu na 600 metrów dziewcząt

    VII miejsce - Katarzyna Głód kl. VI - w biegu na 600 metrów dziewcząt

    IV miejsce - Sebastian Frużyński kl. IV - w biegu na 600 metrów chłopców

    VI miejsce - Tomasz Węgrzynowski kl. IV - w biegu na 600 metrów chłopców

    I miejsce - Patryk Soliński kl. V - w biegu na 800 metrów chłopców

    II miejsce - Szymon Głód kl. V - w biegu na 800 metrów chłopców

    IV miejsce - Michał Najba kl. V - w biegu na 800 metrów chłopców