11 LUTEGO DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Archiwum

 

SUKCESY  - ROK SZKOLNY 2012/2013

 

  • Gminny Konkurs Matematyczny „As trzecich klas”

    III miejsce – drużynowo: Nina Bobusia, Zuzanna Kielar, Damian Kijek

    III miejsce – indywidualnie Damian Kijek

 Powiatowy Konkurs Plastyczny "Co wiemy o ropie naftowej"

    I miejsce - Daniel Zajchowski

    II miejsce - Szymon Zadylak

  •  Gminny Konkurs „ W kręgu mitów”

    III miejsce - Wojciech Trybus oraz Michał Soboń

  •  Gminny Przegląd Twórczości Wielkanocnej „XIV Karpacka Wielkanoc”

wyróżnienia otrzymali:  Mariola Najba i Klaudia Solińska kl. II, Dobrosława Samborowska kl. III, Natalia Tłuściak kl.V, Damian Sarna kl. VI, oraz prace zbiorowe wykonane w ramach lekcji plastyki uczniów klasy IV, klasy V, klasy VI.

  •  Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Tuwim Dzieciom”

    III miejsce -  Weronika Skalska kl. III

  • Gminny Konkurs Kolęd i Pastoraek

    III miejsce - Daria Samborowska

    wyróżnienie - otrzymał duet - Karolina Foremny i Weronika Skalska.

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Moje Boże Narodzenie”

    I nagroda - Jakub Szmyd - uczeń klasy V

    II nagroda - Wiktoria Czelny - uczennica klasy VI

  • XIII Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

     wyróżnienia  w etapie gminnym - Olga Nagłowicz kl. V, Izabela Krzywda kl. V, Dominik Harsze kl. V, Weronika Kłosowicz kl. VI oraz Paolina Sala kl. VI.

  • Gminny Festiwal Piosenki „Droga do gwiazd”

    wyróżnienie otrzymała - Milena Sajdak

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny w ramach projektu „Szukamy rady na nasze odpady”.

    NAGRODĘ - w kategorii klas IV-VI otrzymała Weronika Krzywda z kl. VI

 

SUKCESY  - ROK SZKOLNY 2011/2012

 

  • Gminne eliminacje do konkursu „O Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie”

    I miejsce – drużyna w składzie: Kacper Soboń, Michał Soboń, Wojciech Trybus.

    II miejsce – indywidualnie -  Wojciech Trybus

    III miejsce – indywidualnie -  Michał Soboń

  • Gminny Przegląd Twórczości Wielkanocnej „XIII Karpacka Wielkanoc”

    wyróżnienia otrzymali:  Dominik Harsze kl. IV, Kingia Żur kl. IV, Damian Sarna kl.V, Kinga Gruszka kl. VI, Joanna Krzywda kl. VI  oraz uczniowie kółka plastycznego.

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wielkanocne Tradycje Pogranicza - palma, pisanka, wieniec”.

    nagrodę - w kategorii wieniec otrzymała -  Joanna Krzywda kl. VI

  • Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek.

    wyróżnienia otrzymali: Daria Samborowska, Miłosz Bobusia, Damian Kijek i Wiktor Kludacz.

  • X Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.

    wyróżnienia na etapie gminnym otrzymali - Paolina Sala oraz Tomasz Lula.

  • Gminny Festiwal Piosenki „Droga do gwiazd”

    wyróżnienie otrzymała – Daria Samborowska kl III

  • Gminne eliminacje Powiatowego V Konkursu Pieśni Patriotycznej.

    wyróżnienie otrzymał - Kacper Soboń.

  • Ogólnopolski Program „Aktywnie po zdrowie”.

    II miejsce - w etapie ZIMA uczniowie klasy I „POZIOMKI”

    III miejsce - w etapie WIOSNA uczniowie klasy I

  • Gminy konkurs wiedzy „Ignacy Łukasiewicz życie i działalność”

    wyróżnienie – otrzymała drużyna w składzie: Wojciech Trybus, Kacper Soboń oraz Dawid Knap

 

 

SUKCESY  - ROK SZKOLNY 2010/2011

 

  • Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej.

    wyróżnienie otrzymała - Kinga Jasłowska kl. VI

  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii.

    I miejsce - Kinga Jasłowska i Jakub Pilawski

    II miejsce - Karolina Skalska , Kinga Gruszka i Dawid Knap

    III miejsce - Aniela Szydło, Sebastian

  • Powiatowy Festiwal Piosenki - Miejsce Piastowe

    wyróżnienie – Daria Samborowska kl. II

  • Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „As ortografii”

    I miejsce i tytuł "Asa ortografii " zdobył Miłosz Bobusia kl. II

    II miejsce - Daria Samborowska

    III miejsce - Dawid Słota

  • Gminne eliminacje do konkursu „O Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie”

    II miejsce – drużyna w składzie: Kacper Soboń kl. V, Jakub Ulanowski, Patryk Soliński uczniowie kl VI.

  • Gminny Przegląd Twórczości Wielkanocnej „XII Karpacka Wielkanoc” .

    wyróżnienia otrzymali: Karolina Foremny kl. I, Szymon Zadylak kl. II, Aniela Szydło kl. V, Wiktoria Grzyb kl. V, Gabriela Wityńska kl. VI, Sylwia Trybiec kl. VI oraz prace zbiorcze uczniów klasy IV, klasy V, kółka plastycznego – grupa starsza i młodsza.

  • VII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wielkanocne Tradycje Pogranicza - palma, pisanka, wieniec”.

    III miejsce - w kategorii pisanka -  Damian Bąk kl. VI

    III miejsce - w kategorii pisanka -  Sylwia Trybiec kl. VI

    III miejsce - w kategorii palma -  Wojciech Trybus kl. IV

    wyróżnienie - w kategorii pisanka -  Michał Soboń kl. IV

    wyróżnienie - w kategorii wieniec -  Paolina Sala kl. IV

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Śladami Ignacego Łukasiewicza”

    II miejsce otrzymała - Wiktoria Grzyb kl. V

  • Eliminacje Gminne do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

    II miejsce - Sylwia Trybiec kl. VI

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Poczuj się bezpiecznie”.

    II miejsce -  Kinga Gruszka kl. V

    II miejsce  - Aniela Szydło kl. V

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „W lesie i o lesie”

    wyróżnienie – w kategorii II otrzymała: Natalia Bendas kl. V.

  • Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek.

    wyróżnienie - Kinga Jasłowska VI.

    wyróżnienie otrzymał również zespół w składzie: Milena Sajdak i Kinga Żur kl. IV.

  • Powiatowy Konkurs Małych Form Teatralnych – Jasełka 2011

    III miejsce - Teatrzyk "Baj-ka" - w kategorii klas IV-VI.

  • IX Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

    wyróżnienia  w etapie gminnym – Aniela Szydło kl. V, Weronika Kłosowicz kl. IV.

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Moje Boże Narodzenie”

    wyróżnienia otrzymali: Mikołaj Szydło - uczeń klasy IV,  Anieli Szydło kl. V, Arkadiusz Bogusz  klas VI

  • Powiatowy Mikołajkowy Festiwal Piosenki „Droga do Gwiazd”

    wyróżnienie otrzymała - Kinga Jasłowska.

  • Podkarpacki Konkurs „Radosne obchodzenie Święta Odzyskania Niepodległości”

    III miejsce  - w kategorii szkół podstawowych.

  • Gminny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej”

     wyróżnienie otrzymała  - Weronika Kłosowicz kl. IV.

  • Eliminacje Gminne IV Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej.

    wyróżnienie otrzymali - Kacper Soboń kl. V oraz Kinga Jasłowska kl. VI

 

SUKCESY  - ROK SZKOLNY 2009/2010

 

 

  • Gminny Konkurs Polskiej Pieśni Patriotycznej.

    wyróżnienie - Kinga Jasłowska kl. V

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „O Laur Św. Jana z Dukli”

    wyróżnienie - Kinga Bogusz kl. VI

  • Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy pożarom”.

    II miejsce w kategorii wiekowej I-III - Kacper Soboń kl. III

    II miejsce w kategorii wiekowej IV-VI - Justyna Lula kl. VI

  • II Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej w Dukli.

    II miejsce - Kinga Jasłowska kl. V

  • Powiatowy Mikołajkowy Festiwal Piosenki „Droga do Gwiazd”

    III miejsce - duet: Kinga Żur i Milena Sajdak kl. III

    wyróżnienie  - Kinga Jasłowska kl. V,  Daria Samborowska kl. I

  • VIII Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

    wyróżnienia  w etapie międzynarodowym otrzymała – Emilia Szydło VI,

     wyróżnienia  w etapie gminnym otrzymały – Daria Samborowska kl. I , Justyna Lula  kl. VI

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Moje Boże Narodzenie”

    wyróżnienia: Kinga Bogusz kl. VI,  Anieli Szydło kl. IV

  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

    I miejsce - Justyna Lula

    II miejsce - Katarzyna Głód

  • Gminny Konkurs Ortograficzny

    wyróżnienie - Katarzyna Głód kl. VI

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Życie i działalność św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara”.

    I miejsce - Wiktor Krzywda kl. II

  • Gminny Przegląd Twórczości Wielkanocnej „ Karpacka Wielkanoc” .

    wyróżnienia otrzymali: Weronika Kłosowicz kl. III, Paolina Sala kl. III, Kinga Gruszka kl. IV, Sylwia Trybiec kl. V, Natalia Baj kl. VI, Daria Paluch kl. VI.

  • Gminny Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej.

    wyróżnienia otrzymały: Karolina Skalska kl.V , Gabriela Kozielec kl.VI,

         Katarzyna Głód kl. VI

  • Powiatowy Turniej „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym” .

    IV miejsce – drużyna chłopców w składzie: Patryk Soliński kl.V, Jakub Ulanowski kl.V, Maciej Szafrański kl.VI.

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny “Bezpieczni w Ruchu Drogowym”.

    III miejsce – Mateusz Dziura kl. I

  • Gminne eliminacje do konkursu „O Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie”

    II miejsce – drużyna w składzie: Justyna Lula kl. VI, Jakub Ulanowski kl. V, Maciej Szafrański kl. V.

    I miejsce – indywidualnie – Jakub Ulanowski.

  • Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

    III miejsce – tio w składzie: Karolina Skalska, Kinga Jasłowska, Martika Paluch uczennice klasy V.

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny Przyroda Twój Przyjaciel „Woda i życie wokół niej”.

    III miejsce – Weronika Kłosowicz kl. III

    III miejsce - Kinga Bogusz kl. VI

  •  Gminny Turniej Wiedzy o Bitwie pod Grunwaldem.

    VI miejsce – Katarzyna Głód kl. VI.

  •  Gminny Konkurs Plastyczny „Wokół Bitwy pod Grunwaldem”

    wyróżnienia – Damian Bąk kl. V, Paweł Drzyzga kl. V