11 LUTEGO DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Rok szkolny 2014/2015

 

 UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 

"Zdrowo jem, więcej wiem!"

III miejsce - uczniowie klasy III

odz_1.jpg [640x448]

 

UDZIAŁ W POWIATOWYM KONKURSIE PIEŚNI  RELIGIJNEJ 

 "ŚPIEWAJMY ŚWIĘTYM"

  II miejsce - Daria Samborowska kl. VI

  daria.jpg [300x422]

 

 UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE 

WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

 I miejsce - Maciej Czuchra kl. VI

III miejsce - Paweł Soboń kl. VI

 

 ang_1k.jpg [569x403]

 

UDZIAŁ W I MIĘDZYSZKOLNYM PRZEGLĄDZIE

INSCENIZACJI EKOLOGICZNYCH

  III miejsce

 nagr_1k.jpg [300x421]

 

DZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE 

 ,,Festivals and special days in United Kingdom" 

  II miejsce - Dominika Twardowska kl. VI

  ang_s.jpg [300x427]

 

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE 

POLSKIEJ POEZJI PATRIOTYCZNEJ

 III miejsce - Daria Samborowska kl. VI

 

pio_1.jpg [300x431] 

 

 UDZIAŁ W V MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE 

WIEDZY O ŻYCIU I DZIAŁALNOŚCI  I. ŁUKASIEWICZA

  III miejsce- drużyna w składzie: 

Maciej Czychra, Paweł Soboń, Daniel Zajchowski z kl VI.

 lukas_2015k.jpg [300x427]

UDZIAŁ W GMINNYM PRZEGLĄDZIE 

 TWÓRCZOŚCI WIELKANOCNEJ - XVI KARPACKA WIELKANOC

 

   WYRÓŻNIENIA - Mateusz Harsze kl. IV, Łukasz Bugiel kl. V, 

 WYRÓŻNIENIA - prace zbiorcze:

 kółko artystyczne kl.I, uczniowie klasy V, uczniowie klasy VI

    wiel_5.jpg [569x1206]

 

  

UDZIAŁ W X POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM 

WIELKANOCNE TRADYCJE POGRANICZA  

  "PALMA, PISANKA, WIENIEC, OZDOBA ŚWIĄTECZNA"

 II miejsce - Magdalena Bugiel kl. IV,

    wyróżnienia - Katarzyna Kraska kl. IV, Paweł Soboń kl. VI 

  wielkanoc_15rckp.jpg [569x806]

  UDZIAŁ W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM 

 "WIOSNA W POEZJI  DZIECIĘCEJ" 

  I miejsce - Amelia Kozubal kl. III

 wiersz_1k.jpg [300x422] 

UDZIAŁ W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

"Śladami Ignacego Łukasiewicza"  

  w ramach III Zjazdu Szkół im. I. Łukasiewicza

 II miejsce - Karolina Foremny  kl.V

III miejsce - Paweł Trybus kl.V

I miejsce - Aleksandra Stryczniewicz kl. V 

wyróżnienie - Weronika Skalska kl.V

 lukas_15k.jpg [569x806]

 UDZIAŁ W ELIMINACJACH GMINNYCH 

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

"ZAPOBIEGAMY  POŻAROM"

   WYRÓŻNIENIE

 Aleksandra Bartuś kl. IV

 plast_strazkk.jpg [300x427]

 UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE

  KOLĘD I PASTORAŁEK

I miejsce - Julia Widziszewska kl.I

II miejsce - Daria Samborowska kl.VI

III miejsce - Wiktor Kludacz kl.V 

 julka.jpg [300x429]

 kol_km.jpg [512x314]

  

UDZIAŁ W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

"MOJE BOŻE NARODZENIE"

  WYRÓŻNIENIA

Aleksandra Bartuś kl. IV,  Karolina Foremny kl. V

 

 boz_k.jpg [512x314]

 

UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

 "Bajka i legenda świata w życie nam się wplata"

  II nagroda - Aleksandra Bartuś kl. IV

 olak.jpg [300x423]

 

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE HISTORYCZNYM

"Powstanie Warszawskie w naszej pamięci"

 wyróżnienie - Konrad Łukaszewski kl. VI

 powst_1.jpg [300x432] 

 

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

"Śladami Jana Pawła II"

 II nagroda - Mariola Najba kl. IV

 jp_1.jpg [300x423]

 

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

"Taniec jesiennych liści"

 wyróżnienie - Katarzyna Kraska kl. IV

 jesien.jpg [300x428]

 

UDZIAŁ W GMINNYCH ELIMINACJACH POWIATOWEGO KONKURSU

PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

 

  W eliminacjach wzięło udział troje uczniów naszej szkoły:  

Miłosz Bobusia kl. VI, Wiktor Kludacz kl. V oraz Daria Samborowska kl. VI.

 

 wyróżnienie - Miłosz Bobusia kl. VI

 pios_kk.jpg [300x433]