11 LUTEGO DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

rok szkolny 2015/2016

 

UDZIAŁ W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

   SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

   II miejsce - SZTAFETA DZIEWCZĄT

  

dyp_5s.jpg [598x424] 

 

 linia_1.gif [388x32]

 UDZIAŁ W GMINNYCH ZAWODACH

 BIEG SZLAKIEM IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

 

 I miejsce - Aleksandra Węgrzynowska kl. VI - 600 m 

 I miejsce - Szymon Serwiński kl. V - 800 m

 III miejsce - Karolina Kludacz kl. IV - 400 m

 IV miejsce - Krzysztof Samborowski kl. V  - 800 m

 V miejsce -  Dominik Prętnik kl. IV - 600 m

  VII miejsce - Karolina Foremny  kl. VI - 600 m

 VIII miejsce -  Dobrosława Samborowska kl. VI - 600 m

 X miejsce-  Paulina Solińska kl. IV - 400m

 X miejsce -  Zuzanna Kielar kl. VI - 600 m

   

DYPLOMY

 linia_1.gif [388x32]

UDZIAŁ W GMINNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 MINI PIŁKA NOŻNA NA TRAWIE

 IV miejsce - DRUŻYNA CHŁOPCÓW 

 cho_2.jpg [423x600]

 linia_1.gif [388x32]

UDZIAŁ W TOWARZYSKIM TURNIEJU 

HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS I-III

"O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SZCZEPAŃCOWEJ"

 IV miejsce - DRUŻYNA CHŁOPCÓW

cho_3.jpg [427x600]

 

linia_1.gif [388x32] 

UDZIAŁ W GMINNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

  SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

  I miejsce - SZTAFETA DZIEWCZĄT

  III miejsce - SZTAFETA CHŁOPCÓW 

 spr_noz_z.jpg [640x450]

 linia_1.gif [388x32]

UDZIAŁ W VIII TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

im. Ignacego Łukasiewicza 

 II miejsce - DRUŻYNA CHŁOPCÓW

  dyplomy__kwi4.jpg [300x418]

linia_1.gif [388x32]

UDZIAŁ W GMINNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW

 II miejsce - DRUŻYNA CHŁOPCÓW

 dyp_st1.jpg [437x600] 

 linia_1.gif [388x32]

UDZIAŁ W GMINNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 PIŁKA NOŻNA HALOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

  III miejsce - DRUŻYNA DZIEWCZĄT 

III miejsce - DRUŻYNA CHŁOPCÓW

 spr_noz_16.jpg [640x450]

 linia_1.gif [388x32]

UDZIAŁ W MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM im. JANA PAWŁA II W ZRĘCINIE 

II miejsce - DRUŻYNA CHŁOPCÓW

 

dyplom_s.jpg [435x600]

linia_1.gif [388x32] dyplom_s.jpg [435x600]

UDZIAŁ W GMINNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE 


II miejsce - Klaudia Solińska kl. V - 800 m 

III miejsce - Karolina Kludacz kl. IV - 500 m

III miejsce - Wiktor Kludacz kl. VI - 800 m

V miejsce - Szymon Serwiński kl. V - 800
m

bie_15.jpg [640x450]

 

bie_15b.jpg [640x450]