11 LUTEGO DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

rok szkolny 2015/2016

 

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

„MŁODZI PRZEMOCY - NIE!”

II miejsce - Aleksandra Stryczniewicz kl. VI

wyróżnienie - Dominika Bogusz kl.V

   DYPLOMY

 linia_1.gif [388x32]

UDZIAŁ W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

„Rodzina z Wielkim Sercem”

 I miejsce - Julia Widziszewska  kl. II

II miejsce - Michał Liwosz kl. II 

wyróżnienia - Michał Pilawski kl.II, Magdalena Bugiel kl.V

  DYPLOMY

 linia_1.gif [388x32]

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE WIEDZY O RUCHU DROGOWYM
O PUCHAR DYREKTORA WOJEWÓDZKIEGO

OŚRODKA RUCHU DROGOWEGO W KROŚNIE

 II miejsce DRUŻYNOWO

skład drużyny: 

Szymon Węgrzynowski, Krzysztof Samborowski, Damian Kijek

   DYPLOM 

  linia_1.gif [388x32]

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

„Śladami Ignacego Łukasiewicza – wynalazcy, który zmienił świat”

 I miejsce - Damian Kijek  kL. VI

II miejsce - Kaja Szydło kl. VI 

III miejsce - Wiktor Kijek kl. III

wyróżnienia - Julia Kludacz, Wiktor Kludacz, Karolina Foremny

 DYPLOMY

  linia_1.gif [388x32]

UDZIAŁ W GMINNYM PRZEGLĄDZIE 

 TWÓRCZOŚCI WIELKANOCNEJ 

   SPECJALNE WYRÓŻNIENIE -  Karolina Foremny  kl. VI,

 WYRÓŻNIENIA - Natalia Kmon kl. II, Magdalena Bugiel kl. V, Kamila Wiatr kl. V 

prace zbiorcze: kółko plastyczne kl. I-III, uczniowie kl. V, uczniowie kl. IV

DYPLOMY

 linia_1.gif [388x32]

 

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE "Teammates"

 I miejsce - zespół w składzie:

Nina Bobusia, Amelia Kozubal i Weronika Skalska

DYPLOM 

  linia_1.gif [388x32]

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE

  KOLĘD I PASTORAŁEK

II miejsce - kat. zespół w składzie:

Karolina Foremny, Weronika Skalska, Wiktor Kludacz i Damian Kijek uczniowie kl.VI

III miejsce - Maja Samborowska kl. II

wyróżnienie - Julia Widziszewska kl. II

    DYPLOMY

 linia_1.gif [388x32]

 

 UDZIAŁ W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

"MOJE BOŻE NARODZENIE"

 I miejsce - Karolina Foremny kl. VI

II miejsce - Weronika Skalska kl. VI

III miejsce - Magdalena Bugiel kl. V

  WYRÓŻNIENIA

Julia Widziszewska kl. II,   Karolina Kludacz kl. IV

DYPLOMY 

  linia_1.gif [388x32]

  

UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE

SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH  

I miejsce - Weronika Skalska i specjalne wyróżnienie

wyróżnienia w etapie gminnym: Zuzanna Kielar,

Karolina Foremny i Aleksandra Stryczniewicz 

 DYPLOMY 

linia_1.gif [388x32] 

 

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

 "UROKI JESIENI"

I miejsce - Izabela Dembiczak  kL. VI

III miejsce - Karolina Foremny kl. VI 

wyróżnienie - Weronika Skalska kl. VI

    DYPLOMY 

linia_1.gif [388x32]   

 

UDZIAŁ W MIKOŁAJKOWYM FESTIWALU PIOSENKI

 "DROGA DO GWIAZD"

II miejsce - Maja Samborowska  kL. II

 DYPLOM 

  linia_1.gif [388x32]

UDZIAŁ W VII POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

 "MAMO, TATO... NIE PAL!""

nagroda - Kamila Wiatr  kL. V

  DYPLOM  

linia_1.gif [388x32] 

UDZIAŁ W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

 "KREDKI"

nagroda - Karolina Półchłopek  kL. II  

   DYPLOM

 linia_1.gif [388x32]

UDZIAŁ W X OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

 "MOJE WZRASTANIE KU PEŁNI CZŁOWIECZEŃSTWA"

wyróżnienie - Kacper Skalski  kL. III

wyróżnienie - Izabela Dembiczak kl. VI 

wyróżnienie - Julia Kludacz kl. VI

wyróżnienie - Paweł Trybus kl. VI

    DYPLOMY

 linia_1.gif [388x32]

 

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE

 POLSKIEJ PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

II miejsce - Amelia Kozubal  kL. IV

III miejsce - Wiktor Kludacz kl. VI

      DYPLOMY

  linia_1.gif [388x32]

  

UDZIAŁ W GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

  "JAN PAWEŁ II - PĘDZLEM MALOWANY"

I miejsce - Aleksandra Stryczniewicz  kL. VI

III miejsce - Dominika Bogusz kl. V

   DYPLOMY

 linia_1.gif [388x32]

 

UDZIAŁ W  XVII MŁODZIEŻOWYM ZŁAZIE PO ZIEMI KROŚNIEŃSKIEJ  

  I miejsce - Karolina Foremny  kL. VI

III miejsce - Weronika Skalska kl. VI

 DYPLOMY  

 linia_1.gif [388x32]

  

UDZIAŁ OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 

 nt. "IGNACY łUKASIWEICZ - ŻYCIE I DZIAŁALNOŚĆ"

  III miejsce - drużyna w składzie:

Karolina Foremny,  Aleksandra Stryczniewicz, Weronika Skalska

 DYPLOMY