11 LUTEGO DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

rok szkolny 2017/2018

 

VII GMINNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

 

I miejsce - Julia Widziszewska kl. IV

II miejsce - Michał Liwosz kl. IV

DYPLOM 1      DYPLOM 2

linia_1.gif [388x32]


GMINNE ELIMINACJE DO KONKURSU WIEDZY O RUCHU DROGOWYM

O PUCHAR DYREKTORA

WOJEWÓDZKIEGO OŚRODKA RUCHU DROGOWEGO W KROŚNIE

 II miejsce drużynowo

skład drużyny:

Michał Liwosz kl. IV, Sebastian Fruga kl. VI, Wojciech Liwosz kl. VI

DYPLOM

linia_1.gif [388x32]


GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POLSKIEJ POEZJI

PATRIOTYCZNEJ

 

 II miejsce - Natalia Gradowicz kl. IV

DYPLOM

linia_1.gif [388x32]


 MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS  RECYTATORSKI

"Poetycki zwierzyniec"

   III miejsceMaja Krzywda kl. III

  DYPLOM

linia_1.gif [388x32]


II KROŚNIEŃSKI  KONKURS  RECYTATORSKI

 

 wyróżnienie - Maja Krzywda kl. III

wyróżnienie - Karolina Półchłopek kl. IV

wyróżnienie - Piotr Fiałkiewicz kl. IV

 DYPLOMY 

linia_1.gif [388x32]


GMINNY PRZEGLĄD  TWÓRCZOŚCI WIELKANOCNEJ 


     SPECJALNE WYRÓŻNIENIE-  Aleksandra Biernacka  kl. IV, 

  WYRÓŻNIENIA - Julia Ziarko kl. I, Miłosz Rachwał kl. V,

Katarzyna Kraska kl. VII, Mariola Najba kl. VII, Dominika Bogusz kl. VII 

 prace GRUPOWE: klasa IV, klasa V, klasa VI

  DYPLOMY  

  linia_1.gif [388x32]

 

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 "OLIMPUS"

 V miejsce - Julia Widziszewska kl. IV 

  V miejsce - Mateusz Bobusia kl. V

 DYPLOM 1    DYPLOM 2

 linia_1.gif [388x32]

MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS  

"Teammates"

II miejsce - drużyna - Julia Widziszewska, 

Michał Pilawski, Michał Liwosz kl. IV

 DYPLOM 

linia_1.gif [388x32]

GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK


I miejsce zespół- Zuzanna Dziadosz, Maja Krzywda,

Bartosz Serwiński, Tomasz Słota kl. III

III miejsce duet- Mikołaj Dziadosz i Aleksandre Widziszewski kl. I

III miejsce -  Alicja Kozielec kl. VII

DYPLOMY

linia_1.gif [388x32]

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

 SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

  

 III miejsce - Katarzyna Kraska kl. VII

  wyróżnienie - Emilia Machura kl. V

specjalne wyróżnienie na etapie gminnym: 

Katarzyna Kraska, Emilia Machura, Karolina Kludacz, Miłosz Rachwał 

  wyróżnienia: Magdalena Bugiel, Tomasz Pilawski

DYPLOMY

 linia_1.gif [388x32]

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

 "MOJE BOŻE NARODZENIE"


 II miejsce - Wojciech Liwosz kl. VI

III miejsce - Emilia Machura kl. V

II miejsce - Magdalena Bugiel kl. VII  

wyróżnienie - Oliwia Kmon kl. IV

wyróżnienie - Kamil Skalski kl. V

DYPLOMY 

linia_1.gif [388x32]

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

   "ZAPOBIEGAMY POŻAROM"


   I miejsce - Emilia Machura kl. V w etapie powiatowym

DYPLOM

 linia_1.gif [388x32]

MIKOŁAJKOWY FESTIWAL PIOSENKI

  "DROGA DO GWIAZD"


  I miejsce - Mikołaj Dziadosz i Aleksander Widziszewski  kl. I  

DYPLOM 1, DYPLOM 2

linia_1.gif [388x32]

 

Konkurs turystyczno- krajoznawczy zorganizowany podczas

MŁODZIEŻOWEGO RAJDU "POZNAJEMY BIESZCZADY"

     

II miejsce - Emilia Machura kl. V 

  III miejsce - Szymon Węgrzybowski kl. VII 

 DYPLOMY