11 LUTEGO DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

rok szkolny 2018/2019

 

  VIII GMINNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

 

 I miejsce - Julia Widziszewska kl. V

III miejsce - Michał Pilawski kl. V


DYPLOM_1  DYPLOM_2

linia_1.gif [388x32]


POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNO- EKOLOGICZNY

 "Odnawialne źródła energii”


  laureat nagrody - Miłosz Rachwał kl. VI

DYPLOM

linia_1.gif [388x32]

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

"OLIMPUS"

laureat 3 miejscaMateusz Bobusia kl. VI

laureatka 5 miejsca -  Julia Widziszewska kl. V

laureat 5 miejscaKarol Kozubal kl. IV

  DYPLOM_1    DYPLOM_2

linia_1.gif [388x32]

 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

"Young English Master"


II miejsce - Aleksander Widziszewski kl. II

wyróżnienie - Mikołaj Dziadosz kl.II i Hubert Pilawski kl.III

DYPLOM

 linia_1.gif [388x32]

WOJEWÓDZKI KONKURS Z DORADZTWA ZAWODOWEGO

"Zawody w służbie ludziom"


    II miejsce - Artur Sęp kl. VII

DYPLOM

 linia_1.gif [388x32]

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI 

"Magia w poezji ukryta - wiersze Joanny Kulmowej"


    II miejsce - Maja Serwińska kl. I

  II miejsce - Aleksander Widziszewski kl. II

DYPLOMY_1  DYPLOM_2

linia_1.gif [388x32]


GMINNY PRZEGLĄD  TWÓRCZOŚCI WIELKANOCNEJ 


     SPECJALNE WYRÓŻNIENIEUrszula Liwosz kl. II,

Karolina Kludacz kl. VII, Miłosz Rachwał kl. VI, 

prace GRUPOWE klasa IV, klasa V, klasa VI, klasa VII


  WYRÓŻNIENIA - Julia Ziarko kl. II, Julia Widziszewska kl. V,

Kacper Czaja kl. V, Aleksandra Biernacka kl. V, Emilia Machura kl. VI,

Karolina Półchłopek kl. V 

 prace GRUPOWE: klasa I, klasa II, klasa III

  DYPLOMY  

linia_1.gif [388x32]

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POLSKIEJ POEZJI

PATRIOTYCZNEJ 

 

III miejsce - Natalia Gradowicz kl. V

DYPLOM

 linia_1.gif [388x32]

 IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

"Spelling Master"


II miejsceHubert Pilawski kl. III

wyróżnienieMikołaj Dziadosz kl. II

DYPLOM_1    DYPLOM_2

linia_1.gif [388x32]

GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK


I miejsce zespół - Maja Serwińska, Wiktoria Wiater kl. I,

II miejsce -  Alicja Kozielec kl. VIII

DYPLOMY

linia_1.gif [388x32]

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

 "SZOPKA BOŻONARODZENIOWA"

   

wyróżnienie -  Julia Widziszewska kl. V

 wyróżnienie - Emilia Machura  kl. VI


specjalne wyróżnienie na etapie gminnym

Julia Widziszewska, Emilia Machura, Miłosz Rachwał,

Krzysztof Łukaszewski, Filip Machura, Aleksandra Biernacka, 

Karolina Kludacz, Maja Samborowska

wyróżnienie - Oliwia Kmon

 DYPLOMY

 linia_1.gif [388x32]

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

 "MOJE BOŻE NARODZENIE"

 

 I miejsce - Krzysztof Łukaszewski kl. IV

   I miejsce - Kacper Firlej kl. VII

 wyróżnienie - Iwonka Czenczek kl. IV

 wyróżnienie - Robert Rodzinka kl. IV

 wyróżnienieKacper Czaja kl. V

wyróżnienieEmilia Machura kl. VI

 DYPLOMY 

 linia_1.gif [388x32]

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

   "Chroń rzeki karpackie!"


   wyróżnienie - Miłosz Rachwał kl. VI

DYPLOM

linia_1.gif [388x32]

MIKOŁAJKOWY FESTIWAL PIOSENKI

  "DROGA DO GWIAZD"


 wyróżnienie  - Alicja Kozielec kl. VIII

linia_1.gif [388x32]


MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

  "Powróćmy jak za dawnych lat w zaczarowany bajek świat..."


  III miejsce - Anna Król kl.III

 DYPLOM 

 linia_1.gif [388x32]

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

  "Sto lat niepodległości"


  II miejsce - Magdalena Bugiel kl. VIII

   III miejsce - Karolina Półchłopek kl. V 

WYRÓŻNIENIA:

Julia Widziszewska kl. V, Miłosz Rachwał kl. VI, Katarzyna Kraska kl. VIII

 DYPLOMY


linia_1.gif [388x32]

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

  "Wywieś flagę na Święto Niepodległości"


  I miejsce - Zuzanna Dziadosz kl. IV

   III miejsce - Karolina Kludacz kl. VII  

 DYPLOM_1DYPLOM_2

 

linia_1.gif [388x32]

GMINNY KONKURS POLSKIEJ PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

 

  I miejsce - Alicja Kozielec kl. VIII

  II miejsce - Maja Samborowska kl. V  

DYPLOM_1, DYPLOM_2

linia_1.gif [388x32]


WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

"Wakacyjne spotkania z przyrodą: Małe jest piękne - przyroda pod lupą”

  

II miejsce - Iwonka Czenczek kl. IV

DYPLOM

linia_1.gif [388x32]


GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POLSKIEJ POEZJI

PATRIOTYCZNEJ


  I miejsce - Natalia Gradowicz kl. V

 III miejsce - Julia Widziszewska kl. V

DYPLOMY_1  DYPLOM_2

linia_1.gif [388x32]