11 LUTEGO DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Szkoła Podstawowa w Chorkówce - Klasa VII

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka pr. mat. mgr Małgorzata Prętnik
08:30 - 09:35 j. polski pr. hist mgr Renata Pudło
09:45 - 10:30 geografia pr. hist mgr Barbara Borek
10:45 - 11:30 chemia pr.przyr. mgr inż. Elżbieta Borek
11:40 - 12:25 wych. fizyczne sala gim. mgr Robert Serwiński
12:30 - 13:15 religia pr.pl-tech ks.mgr Tomasz Czech
13:20 - 14:05 historia pr. hist mgr Barbara Borek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. polski pr.przyr. mgr Renata Pudło
08:50 - 09:35 matematyka pr. mat. mgr Małgorzata Prętnik
09:45 - 10:30 fizyka pr. mat. mgr Sylwia Dziedziak
10:45 - 11:30 j. niemiecki pr. mat. mgr Anna Zborowska
11:40 - 12:25 matematyka pr. mat. mgr Małgorzata Prętnik
12:30 - 13:15 biologia pr.przyr. mgr Beata Prętnik
13:20 - 14:05 doradztwo zawod. pr. mat. mgr Agnieszka Prorok

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. polski pr. hist mgr Renata Pudło
08:50 - 09:35 chemia pr.przyr. mgr inż. Elżbieta Borek
09:45 - 10:30 geografia pr. hist mgr Barbara Borek
10:45 - 11:30 j. angielski pr.przyr. mgr Katarzyna Kruszelnicka- Kut
11:40 - 12:25 historia pr. hist mgr Barbara Borek
12:30 - 13:15 wych. fizyczne sala gim. mgr Robert Serwiński
13:20 - 13:05 informatyka pr. komp. mgr Zofia Abramek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka pr. mat. mgr Małgorzata Prętnik
08:50 - 09:35 j. polski pr. hist mgr Renata Pudło
09:45 - 10:30 fizyka pr. mat. mgr Sylwia Dziedziak
10:45 - 11:30 religia pr.przyr. ks.mgr Tomasz Czech
11:40 - 12:25 j. niemiecki pr.przyr. mgr Anna Zborowska
12:30 - 13:15 j. angielski pr.przyr. mgr Katarzyna Kruszelnicka- Kut
13:20 - 14:05 wych. fizyczne sala gim. mgr Robert Serwiński
14:10 - 14:55 wych. do życia w rodzinie pr. hist mgr Barbara Borek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. angielski pr. mat. mgr Katarzyna Kruszelnicka- Kut
08:50 - 09:35 zaj. z wych. pr.przyr. mgr Katarzyna Kruszelnicka- Kut
09:45 - 10:30 j. polski pr. hist mgr Renata Pudło
10:45 - 11:30 plastyka pr.pl-tech mgr Zofia Abramek
11:40 - 12:25 muzyka klasa II mgr Renata Michalczyk
12:30 - 13:15 wych. fizyczne sala gim. mgr Robert Serwiński
13:20 - 14:05 biologia pr.przyr. mgr Beata Prętnik